AJAKAVA
Tänased ja tulevased mängud
27.10.2019 18:00 Raasiku Spordisaal EMV 2020 M EL M HC Tallinn 2 Oskar  
29.10.2019 19:00 Kalevi Spordihall EMV 2020 M ML M HC Tallinn 1 Viljandi HC  
30.10.2019 19:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 M ML M HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Aruküla/Audentes  
30.10.2019 19:30 Raasiku Spordisaal EMV 2020 M EL M Raasiku/Mistra Põlva/Arcwood  
03.11.2019 16:15 Kristiine Sport EMV 2020 M EL M Oskar Viimsi/Tööriistamarket  
03.11.2019 18:00 Aruküla Põhikooli Spordisaal EMV 2020 M EL M HC Tallinn 2 Coop Põlva  
Viimased mängud
20.10.2019 17:45 Kristiine Sport EMV 2020 M EL M Oskar 23 : 29 HC Kehra/Primend Lõppenud  
20.10.2019 15:50 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Tallinna SK TB 2003 44 : 11 R-S/Kopli TB 2003 Lõppenud  
20.10.2019 14:40 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W SK Tapa/Tapa SK TB 2003 12 : 21 Aruküla SK TB 2003 Lõppenud  
20.10.2019 13:30 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W HC Tabasalu TB 2003 32 : 21 HC Pärnu/Padise TB 2003 Lõppenud  
20.10.2019 12:20 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Kopli TB 2003 20 : 20 SK Tapa/Tapa SK TB 2003 Lõppenud  
20.10.2019 11:10 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W HC Pärnu/Padise TB 2003 12 : 32 R-S/Tallinna SK TB 2003 Lõppenud  
20.10.2019 10:00 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W Aruküla SK TB 2003 20 : 26 HC Tabasalu TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 19:00 Kehra Spordihoone EKV 2019 M M HC Kehra/Horizon Pulp&Paper K 40 : 23 HC Tallinn 2 K Lõppenud  
19.10.2019 16:50 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Kopli TB 2003 29 : 21 Aruküla SK TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 15:40 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W SK Tapa/Tapa SK TB 2003 29 : 12 HC Pärnu/Padise TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 14:30 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Tallinna SK TB 2003 35 : 20 HC Tabasalu TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 13:20 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W HC Pärnu/Padise TB 2003 15 : 23 R-S/Kopli TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 12:10 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W Aruküla SK TB 2003 13 : 30 R-S/Tallinna SK TB 2003 Lõppenud  
19.10.2019 11:00 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W HC Tabasalu TB 2003 22 : 20 SK Tapa/Tapa SK TB 2003 Lõppenud  
18.10.2019 19:30 Raasiku Spordisaal EKV 2019 M M Raasiku/Mistra K 19 : 19 Oskar K Lõppenud  
18.10.2019 19:00 Viljandi Spordihoone EKV 2019 PA 2000 M Viljandi SK PA 2000 15 : 25 Põlva SK PA 2000 Lõppenud  
18.10.2019 17:20 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W HC Pärnu/Padise TB 2003 10 : 25 Aruküla SK TB 2003 Lõppenud  
18.10.2019 16:10 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Kopli TB 2003 24 : 24 HC Tabasalu TB 2003 Lõppenud  
18.10.2019 15:00 Tapa Spordikeskus EKV 2019 TB 2003 W R-S/Tallinna SK TB 2003 34 : 15 SK Tapa/Tapa SK TB 2003 Lõppenud  
17.10.2019 19:00 Viimsi kooli spordihoone EKV 2019 M M Viimsi/Tööriistamarket K 24 : 28 Põlva/Arcwood K Lõppenud  
17.10.2019 19:00 Tapa Spordikeskus EKV 2019 M M SK Tapa K 28 : 37 HC Tallinn 1 K Lõppenud  
16.10.2019 19:00 Aruküla Põhikooli Spordisaal EKV 2019 M M Aruküla/Audentes K 35 : 26 Tartu Ülikool K Lõppenud  
13.10.2019 16:15 Kristiine Sport EKV 2019 M M Oskar K 18 : 34 Raasiku/Mistra K Lõppenud  
13.10.2019 14:40 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M SK Tapa/Tapa SK PB 2003 34 : 19 HC Kehra PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 13:30 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M HC Tallas PB 2003 26 : 26 Tallinna KA PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 12:20 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M Aruküla SK PB 2003 22 : 39 SK Tapa/Tapa SK PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 11:10 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M HC Kehra PB 2003 19 : 22 HC Tallas PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 11:10 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M Viljandi SK PB 2003 19 : 18 Põlva SK PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 10:00 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M Tallinna KA PB 2003 30 : 24 Aruküla SK PB 2003 Lõppenud  
13.10.2019 10:00 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M HC Viimsi PB 2003 25 : 21 Valga Käval PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 17:40 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M SK Tapa/Tapa SK PB 2003 33 : 22 HC Tallas PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 17:40 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M HC Viimsi PB 2003 21 : 34 Põlva SK PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 16:30 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M HC Kehra PB 2003 24 : 24 Aruküla SK PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 16:30 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M Valga Käval PB 2003 13 : 44 Viljandi SK PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 15:20 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M Tallinna KA PB 2003 29 : 36 SK Tapa/Tapa SK PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 14:10 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M Aruküla SK PB 2003 24 : 28 HC Tallas PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 14:10 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M Viljandi SK PB 2003 29 : 13 HC Viimsi PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 13:00 Kehra Spordihoone EKV 2019 PB 2003 (A grupp) M HC Kehra PB 2003 20 : 27 Tallinna KA PB 2003 Lõppenud  
12.10.2019 13:00 Mesikäpa Hall EKV 2019 PB 2003 (B grupp) M Põlva SK PB 2003 45 : 20 Valga Käval PB 2003 Lõppenud  
11.10.2019 19:30 Raasiku Spordihoone EKV 2019 PA 2000 M HC Tallas PA 2000 21 : 29 Viljandi SK PA 2000 Lõppenud  
11.10.2019 19:00 Mesikäpa Hall EKV 2019 PA 2000 M Põlva SK PA 2000 36 : 27 SK Tapa/Tapa SK PA 2000 Lõppenud  
09.10.2019 19:45 Mesikäpa Hall EKV 2019 M M Põlva/Arcwood K 48 : 21 Viimsi/Tööriistamarket K Lõppenud  
09.10.2019 19:30 Viimsi kooli spordihoone EKV 2019 M M HC Tallinn 2 K 25 : 29 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper K Lõppenud  
08.10.2019 19:30 Tartu Ülikooli spordihoone EKV 2019 M M Tartu Ülikool K 34 : 33 Aruküla/Audentes K Lõppenud  
08.10.2019 19:00 Kalevi Spordihall EKV 2019 M M HC Tallinn 1 K 31 : 20 SK Tapa K Lõppenud